Pożyczkobiorca - Najczęstsze pytania

Pożyczki pomiędzy osobami fizycznymi

Obecnie nazywane pożyczkami społecznościowymi dają nieograniczone możliwości w zakresie pozyskiwania kapitału na wszelkie cele. Pożyczkobiorca ma ułatwione zadanie musi niejako przekonać do swojego celu osoby, które pożyczą pieniądze na określonych warunkach. W tym przypadku wskazanie przez pożyczkobiorcę konkretnego celu oraz wykonanie dodatkowych dobrowolnych weryfikacji ułatwi podjęcie decyzji pożyczkodawcy.

Przewaga pożyczek społecznościowych nad pożyczkami bankowymi, a także chwilówkami jest wielowymiarowa.

Na pierwszym miejscu to minimum formalności przy braku konieczności osobistego angażowania się w różnych instytucjach np.: w banku, firmie pożyczkowej. Drugie miejsce to z góry zdefiniowane koszty, które pożyczkobiorca sam określa. Trzecią najważniejszą to przy dobrze zbudowanej historii pożyczkowej na ZłotejMrówce znajdą się inwestorzy, którzy zawsze chętnie będą wspierać kolejne pomysły pożyczkobiorcy.

Pożyczkobiorca ponosi wszystkie koszty związane z umową pożyczki to jest opłatę serwisową, dobrowolną prowizję dla pożyczkodawcy oraz odsetki. Wszystkie koszty są kosztami ostatecznymi i w przypadku spłaty terminowej nie zostaną doliczone żadne inne opłaty.

Na koniec najważniejsza zaleta takiego segmentu pozyskiwania kapitału

W większości przypadków osoby, które chcą pożyczyć pieniądze pożyczkobiorcą biorą pod uwagę celowość pożyczanych pieniędzy, uczciwość informacji zamieszczonych przy podejmowaniu decyzji. Wiarygodność i rzetelność to najważniejsza zaleta dobrego pożyczkobiorcy.

ZłotaMrówka.pl
Platforma przyszłości finansowej. Każdy może stać się jej częścią
zarówno jako pożyczkobiorca jak i jako pożyczkodawca.